Biblioteka

BIBLIOTEKA 

Czynna codziennie:

Poniedziałek    11:30- 12:30

Wtorek     13:00- 14:00   

Środa      11:30- 12:30

Czwartek    7:50-8:45

Piątek     10:35-13:00  

♦ ♦ ♦ 

Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Czeka nas Was mnóstwo nowości czytelniczych.

Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

PRZYJDŹ,ZOBACZ,WYPOŻYCZ ! 

Proponujemy

  -dla wielbicieli fantastyki : „Harry Potter i więzień Azkabanu”, „Dziewczyny z Olimpu”, “Omega”.

harry olimp-1   olimp

        – dla lubiących przygody: „Mój pies jest dinozaurem”, „Operacja podmuchu wiatru”, „Ala Betka”.

dinozaur podmuch-wiatru   ala-betka

 -dla lubiących zabawne historie : „Pippi Pepperkorn nowa w klasie”.

pippi

-dla przyjaciół zwierząt seria  książeczek „Zaopiekuj się mną”.

zaopiekuj-sie  zaopiekuj-sie-2

dla najmłodszych: „Lena”, „Pierwszy dzień w szkole”, „Kowboj KUBA”,

lena  pierwszy-dzien  kuba-kowboj

dla nastolatków opowieści Marty Fox: „Cafe Plotka”, „Plotkarski SMS”, „Karolina XL zakochana”,

sms  karolina cafe

– dla lubiących historię z serii Kultura Piastów dla dzieci: „Jak budowano kościoły i pałace?”, „Czasy wojów i rycerzy” i inne…

koscioly                czasy-wojow

 

              -dla pozostałych:„Leszek Peszek”,„Od złości do radości”,„Tomek Łebski”.

          leszekod-zlosci  tomek

UWAGA ! Jeśli uważacie, że jakaś książka powinna się znaleźć w naszym bibliotecznym księgozbiorze możecie kartkę z jej tytułem wrzucić do pudełka w bibliotece. W miarę możliwości postaramy się uwzględnić Wasze propozycje przy kolejnych zakupach.

 

 ♦ ♦ ♦

 

ZŁOTA LISTA DARCZYŃCÓW

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom na rzecz biblioteki szkolnej

w Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Zarzeczu Dużym

w ramach Akcji Podaruj Książkę Bibliotece.

Uczniowie:
1. Rodzina Jedynaków
2. Izabela Szeliga
3. Patrycja i Karol Kędzior
4. Barbara i Gabriela Mieszkowska
5. Jakub Toczek
6. Wiktoria Węgiel
7. Aleksandra Noga
8. Nikola Kacała
9. Ewelina Wójcik
10. Patrycja Sajdak
11. Patrycja Cudak
12. Julia Kijowska
13. Katarzyna Dynak
14. Karolina Dyjak
15. Tomasz Wąż
16. Wojciech Sipior
17. Bartosz Bąba
18. Kacper Mosik
19. Dawid Irla
20. Przedszkolaki (grupa 5-6 latków)
21. Przedszkolaki i klasa I z Łęgu wraz z wychowawcą
22. Klasa II-III z Łęgu wraz z wychowawcą
23. Klasa III
24. Klasa IV
25. Klasa V
26. Klasa VI

Nauczyciele:
1. Pani Bernadeta Świątek
2. Pani Agnieszka Rogoza
3. Pani Halina Przybyło
4. Pani Elżbieta Kogut
5. Pani Agata Burzec
6. Pani Bożena Wróbel
7. Pani Maria Obara- Kuś
8. Pani Ewelina Kwiatkowska

dziekujemy