Mamy złoto!

20170209_120243W czasie ferii zimowych, 8 i 9 lutego, uczniowie naszej szkoły w Zespole Szkół Publicznych w Radgoszczy brali udział w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy. Mamy co świętować! W kategorii dziewczęta z klas I-IV pierwsze miejsce wywalczyła Weronika Piekielniak, zaraz za nią uplasowała się Karolina Wawrzonek. Wysoko była również Weronika Błaszczyk, która z IV miejscem stanęła zaraz za podium. W kategorii klas V-VI doskonale wypadła Wiktoria Wierzba, która powróciła z II miejscem. Rewelacyjnie poszło także chłopcom. Nasza mocna reprezentacja z klasy VI nie dała szans rywalom i zajęła całe podium w swojej kategorii! I miejsce wywalczył Radek Ryba, II – Radek Piekieniak, III – Adrian Filipski. Oprócz wymienionych uczniów w zmaganiach brali udział również Nikola Sołtys, Mateusz Jędrzejczyk (IV miejsce w kategorii I-IV), Wojtek Sipior (V miejsce w kategorii I-IV), Dominik WójcikKonrad Ryk (V miejsce w kategorii V-VI). Zapał, determinacja i niewątpliwy talent wszystkich naszych uczniów sprawił, że w klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja wywalczyła Puchar Wójta Gminy Radgoszcz! Gratulacje!!!